Usługi

Konsultacje psychodietetyczne PIERWSZE spotkanie- stacjonarnie 210zł / 90min

Konsultacja psychodietetyczna - stacjonarna 180zł / 50min

Konsultacja psychodietetyczna - Online 180zł / 50min

Konsultacja psychodietetyczna - Online 250zł / 75min

Spotkanie, na którym omówimy problem pacjenta oraz (ewentulaną dalszą ) współpracę, jej cel i przebieg. Adresowana do osób, które potrzebują wsparcia, ukierunkowana, a także do osób po nieudanych dietach odchudzających oraz do osób z zaburzeniami odżywiania tj. bulimia, przejadanie się, a także do osób mających poczucie uzależnienia od jedzenia bądź słodyczy.

Wsparcie psychodietetyczne - jesteś w terapii/ w procesie zmian- stacjonarnie 120zł/40min

Wizyta omawiająca postępy czy też trudności, a także wyznaczenie nowych celów. Podsumowanie współpracy, wskazówki, zalecenia

Konsultacje + indywidulany jadłospis- Od 250zł / 90min

Pakiet konsultacji psychodietetycznych (4 spotkania) - 700zł

Pakiet zawiera 4 konsultacje (1 x 90min i 3 x 50min). Klient już podczas pierwszej konsultacji po ustaleniu celu i sposobu współpracy otrzymuje pierwszą dawkę motywacji i wsparcia psychodietetycznego oraz wskazówki żywieniowe. Po każdej konsultacji w przeciągu 3 dni roboczych otrzymasz dodatkowo maila, który będzie pełnił formę wsparcia oraz motywacją, czy też zdań. Pakiet zawiera 4 spotkań i 4 wiadomości e-mailowych.

Warsztaty / edukacja żywieniowa dla przedszkoli oraz szkół - od 100zł

Konsultacja pod kątem dietetycznym, jak i psychodietetycznym, podczas której otrzymasz wskazówki i porady żywieniowe, dietetyczne oraz porady z zakresu psychodietetyki na przykład poprawienie relacji z jedzeniem

Warsztaty psychodietetyczne grupowe- od 250zł / 90min

Jak przygotować się do wizyty ?

Wizyta u psychodietetyka trwa 40-90 minut i polega na dialogu.

Podczas szczerej rozmowy, psychodietetyk poznaje problemy pacjenta i pomaga dotrzeć mu do ich źródła. Pacjent ma możliwość poznania przyczyny swoich problemów i możliwości ich rozwiązania. Każdy jest inny, niektórym pacjentom wystarczy jedna konsultacja ze wskazówkami, ale są też osoby, które potrzebują dłuższego wsparcia, gdyż praca nad zmianami nawyków żywieniowych to długi proces.

Szanowny Kliencie

Chciałabym poinformować o konieczności podniesienia cen moich usług.

W ostatnich miesiącach odnotowałam znaczący wzrost kosztów związanych z prowadzeniem mojej jednoosobowej działalności.

Nowe ceny wejdą w życie od dnia 2 listopada 2023 roku.

Chciałabym podkreślić, że nie podejmuję tej decyzji lekkomyślnie.

Moim priorytetem nadal pozostaje zapewnienie Państwu usług najwyższej jakości. Obecnie pogłębiam swoją wiedzę w obszarze szeroko rozumianej problematyki zaburzeń odżywiania na kursie zorganizowany przez MM Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin „Leczenie zaburzeń odżywiania u dzieci i młodzieży oraz młodych dorosłych”

Mamy nadzieję na zrozumienie i kontynuację naszej owocnej współpracy.

Dziękuję za dotychczasowe zaufanie i liczę na dalszą współpracę.